KATEGORİLER

Alaçamlılar Derneğinden Başkan Uyar’a Davetiye

10-05-2017

İstanbul Alaçamlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Veli Baş, Alaçamlılar Derneği Güreş Ağası Aslan Bolat, önceki dönem ağası Fehim Gevrek, iş adamı Nedim Taşkın dernek üyesi Mustafa Elibol, Çetin Altaş ve Alpaslan Mahalle Muhtarı Aziz Kaya ,Belediye Başkanımız Hadi Uyar’ı makamında ziyaret etti.
21 Mayıs Pazar Günü geleneksel olarak düzenlenen İstanbul Alaçamlılar Sosyal Yardımlaşma  ve Dayanışma Derneği 25. Keşkek  Şöleni ve Yağlı Güreşlerine davet ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Belediye Başkanı Hadi Uyar, İstanbul Alaçamlılar Sosyal Yardımlaşma  ve Dayanışma Derneği tarafından 25. düzenlenecek olan Keşkek  Şöleni ve Yağlı Güreşlerine mutlaka katılacağını belirti. Böyle etkinlikler sayesinde İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimiz ile görüşüp hasbıhal ediyoruz. İlçemizde yapılan hizmetler ve değişim hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizlere bu etkinliğin her yıl yapılmasını sağlayan İstanbul Alaçamlılar Derneği  yönetimine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Alaçamlılar Dernek Başkanı Veli Baş ve güreş ağası Aslan Bolat , Belediye Başkanımız Hadi Uyar’a teşekkür ederek, davetiyesini takdim etti.