KATEGORİLER

Belediye Başkanımız Hadi Uyar’ın Anneler Günü Kutlama Mesajı

13-05-2017

Başkan Uyar’dan Anneler Günü mesajı

 Belediye Başkanımız Hadi Uyar , Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü'nü kutlayan Başkan Uyar, "Paha biçilemeyen tek şey anne sevgisidir" dedi.

 Belediye Başkanımız Hadi Uyar Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladı. Hayattaki en önemli hazinemiz olan annelerimiz; sınırsız hoşgörü, karşılıksız emek ve bitmek bilmeyen özveriyle bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetiştirilmemizi sağlayan kişilerdir. Milli değerlerimizin nesiller boyu hayat bulmasında ve yaşatılmasında annelerimizin büyük katkısı vardır. Milletimizin en zor anlarında yaşanan nice kahramanlık hikayelerinde, çetin savaşlardaki fedakarlık destanlarında hep annelerimizin izini görürüz. Bugün özgürce yaşadığımız bu kutsal toprakların vatan olmasında hiç şüphesiz ki onların emeği çoktur. Onlara ne kadar minnet duysak azdır.”

Annelerin koşulsuz sevginin tükenmez pınarları olduğunu kaydeden Başkan Uyar, “Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü yürekten kutluyorum” dedi.