KATEGORİLER

O SES ALAÇAM ŞARKI YARIŞMASI

26-05-2017

Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü   tarafından  geleneksel hale gelen  OSES ALAÇAM  ŞARKI YARIŞMASI’’ programı düzenlendi.  
Program Alaçam Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda gerçekleşen programa Belediye Başkanımız Hadi Uyar, Alaçam Gençlik Hizmetleri  ve Spor Müdürü  ve Alaçam Gençlik Merkezi Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, Belediye Meclis Üyesi Hasan Çelik, Öğretmenler, Öğrenciler ve  vatandaşlar katıldı.
Programın açılış konuşması  Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü  Cansu Keskin Karaaslan yaptı.’’Ruhumuzun gıdası müzikten yola çıkarak gözümüzün de gönlümüzün de pasının silinmesi temennileriyle Alaçam Gençlik Merkezi Müdürlüğü olarak 4.sünü düzenlediğimiz şarkı yarışmamızda bu güne kadar bizlerden maddi manevi desteklerini esirgemeyen  Sayın Kaymakamımız Oğuz alp  Çağlara, Sayın Belediye Başkanımız Hadi Uyar’a sonsuz teşekkürlerimizi sunarak sizleri çok kıymetli öğretmen arkadaşlarımın ve değerli öğrencilerimizin emeklerinin karşılık bulacağı programımızla baş başa bırakıyorum’ ’dedi
Yarışmada  ‘’GEL’’ şarkısı ile 1.Olan Şadiye Muzaffer-  Turhan Anadolu Lisesi Öğrencisi Özcan Uyanık’a ödülü Belediye Başkanımız Hadi Uyar taktim etti.
Yarışmada ‘’BULUTLARA ESİR OLDUK’’ Şarkısı ile 2. olan  Şadiye Muzaffer-  Turhan Anadolu Lisesi Öğrencisi Mert Ağaçdiken’e Ödülü Belediye Meclis Üyesi Hasan Çelik taktim etti.
Yarışmada ‘’HAS GELİN’’ şarkısı ile 3. Olan  Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Öğrencisi Hasret Mete’ye Ödülü  Alaçam Gençlik Hizmetleri  ve Spor Müdürü  ve Alaçam Gençlik Merkezi Müdürü Cansu Keskin Karaaslan taktim etti.

 Belediye Başkanımız Hadi Uyar tarafından  dereceye giren öğrencilerimize özel ödüller taktim edildi.