KATEGORİLER

Uzunkıraç Mahallesi İftar Programı

05-06-2017

Alaçam Belediyesi tarafından düzenlenen 'Mahallede İftar Var' programları devam ediyor. Sekizinci mahalle iftarının düzenlendiği Uzunkıraç Mahallesi'ndeki programa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Uzunkıraç mahallesi iftarına Belediye Başkanımız Hadi Uyar,Belediye Meclis Üyesi Hasan Çelik, Uzunkıraç Mahalle Muhtarı Arif Şen,AK Parti İlçe Teşkilat Üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.
Başkan Uyar, iftar sonrası yaptığı konuşmada "Mahalle iftarlarında komşu, genç, çocuk ve yaşlı ayırt etmeden aynı sofranın etrafında buluşup Ramazan'ın bereketini ve güzelliğini hep beraber yaşıyoruz" dedi. Mahalle iftarlarının sosyal kaynaşmaya büyük bir katkı yaptığına değinen Başkan Uyar, gösterdikleri yoğun ilgi nedeniyle de mahalle sakinlerine teşekkür etti. Vatandaşların Ramazan ayını kutlayan Başkan Uyar, Ramazan'ın dolu dolu geçtiğini belirterek vatandaşlarla aynı sofrada buluşmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti. 

Uzunkıraç Mahalle Muhtarı Arif Şen,'' Belediye Başkanımız Hadi Uyar ve İftar  programında emeği geçen  ve bizleri bu sofrada buluşturan herkese teşekkür ederim'',dedi