KATEGORİLER

Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Kolin’de Mezuniyet Töreni

09-06-2017

Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Müdürlüğü tarafından hazırlanan kep atma ve Mezuniyet programı Alaçam Kaymakamlığı bahçesinde velilerin de katılımı ile gerçekleşti.
Alaçam Kaymakamlığı bahçesinde 09 Haziran 2017 Cuma günü saat 11.00'de yapılan Mezuniyet törenine Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanımız Hadi Uyar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Şube Müdürü Ömer Şener AK Parti İlçe Başkanı Av. Ali Şengül, CHP İlçe Başkanı Fuat Canbaz, Okul Müdürü Yaşar Er, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler, veliler katıldılar. Okul Müdürü Yaşar Er yaptığı konuşmada: " Yine bir mezuniyet törenimizde hep birlikteyiz. Başarılarla dolu bir yılı geride bıraktık. TEOG sınavlarında ve sportif anlamda olağanüstü başarılar elde ettik. Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Müdürlüğü olarak her anlamda adımızı yazdırmayı sürdürüyoruz. Tüm öğrenci velilerimize ve öğrencilerimize mezuniyet törenimize katılan başta Alaçam Kaymakamımız Oğuz Alp Çağlar'a, Belediye Başkanımız Hadi Uyar'a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sezai Tural'a ve öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum. Bizlere desteklerini esirgemeyen değerli protokol üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyor öğrencilerimize de lise dönemlerinde başarılar diliyorum" dedi. Okul birinciliği ve sınıf birincilerine protokol üyeleri tarafından ödülleri dağıtıldı. Program öğrencilerin gösterileri ve ardından keplerini havaya atılması ile sona erdi. program devamında okul bahçesinde devam edildi.
Yıl boyunca ders çalışmalarının karşılığı olarak sene sonunda stres atmanın ve mezun olmanın verdiği duyguyu doyasıya yaşayan öğrenciler gönüllerince eğlendiler. Organizasyonda emeği geçen Okul Müdürü Yaşar Er´e teşekkür ederiz. Öğrencilerimizin yolu ve bahtı açık olsun.