KATEGORİLER

Şadiye-Muzaffer TURHAN Anadolu Lisesi Karne Töreni.

09-06-2017

Şadiye-Muzaffer TURHAN Anadolu Lisesi Karne Töreni.
Şadiye-Muzaffer TURHAN Anadolu Lisesi 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı kapanış ve mezuniyet programı düzenlendi. 
Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasu ile başladı.
Program Belediye Başkanımız Hadi Uyar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Belediye Meclis Üyesi Ayşe Türker, Şadiye-Muzzafer TURHAN'ın torunu Seda Turhan, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Okul Müdürü İsmail Karaçeşme açılış konuşmasında şunları söyledi; 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Şadiye-Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi okul kapanış ve mezuniyet törenine hoş geldiniz diyor, sizleri saygı ve sevgiyle selâmlıyorum. 
Değerli Meslektaşlarım, Bir anne ve baba şefkati ile kucaklayıp, erdem ve bilgi ile donattığınız bir neslin bir kısmını üst sınıflara, bir kısmını da buradan uğurluyoruz. Onlara yaptığınız kılavuzluk ve gösterdiğiniz ilgi için sizlere teşekkür ediyorum. 
10 Haziran’da başlayacak LYS’de tüm öğrencilerimize başarılar diler onlara olan desteklerinizin devamını temenni ederim. Saygılarımla. 
Daha sonra okul birincisi Zeynep Keskin´nin kütüğe mezunlar adına broveyi çaktı

Okul birincisi Zeynep Keskin´de konuşmasında emeği geçen öğretmenlerine ve ailesine teşekkür ederek LYS´ye girecek arkadaşlarına başarılar diledi. 
Belediye Başkanımız Hadi Uyar, Okul birincisi Zeynep Keskin bir plaket taktim ederek başarılarının devamını diledi. Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Belediye Meclis Üyesi Ayşe Türker ve Okul Müdürü İsmail Karaçeşme Tarafından Okul dereceye giren öğrencilere plaket ve çeşitli hediyeler taktim edildi.

Son bölümde Seda Turhan tarafından sınıflarında dereceye bitiren öğrencilere çeşitli ödüller dağıtıldı. Seda Turhan´da konuşmasında " Başarılı öğrencilerimizi ödüllendirmeye devam edeceğiz, hepinize başarılar dilerim." dedi. Programın sonunda da müzik eşliğinde okul bahçesinde eğlenildi.