KATEGORİLER

Tepebölmesi Mahallesi İftar Programı

09-06-2017

Alaçam Belediyesi’nin ilçe genelinde yirmi ayrı mahallede ramazan ayı boyunca dostluk, kardeşlik ve komşuluk ilişkilerini geliştirmek amacıyla bir araya getiren mahalle iftarlarını Tepebölmesi Mahallesi iftar programı ile devam ediyor.

Tepebölmesi Camii bahçesinde gerçekleştirilen iftar programına Belediye Başkanımız Hadi Uyar,Belediye Meclis Üyesi Ercan Aydın,Tepebölmesi Muhtarı Eren Çağlayan,AK Parti İlçe Teşkilat Üyeleri ve mahalle sakinleri Katıldı.

Kurulan iftar sofralarında vatandaşlarla birlikte orucunu açan Başkan Uyar, Ramazan bereketinin paylaşılarak çoğaldığını belirterek, “Amacımız eski ramazanları yaşatıp, çocuklarımıza ileride hatırlayacakları hoş hatıralar bırakmaktır. Alaçam Belediyesi olarak da farklı mahallelerimizde iftar yemeği organize ediyoruz ve Tepebölmesi Mahallemizde ilk kez mahalle sakinlerimizle camimizin bahçesinde böyle bir ramazan gününde, böyle bir manevi atmosferde ilk kez bir araya geliyoruz. Allah birlikteliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın’’,dedi.

Ülkemizin dört bir yanında vatanımızın bölünmez bütünlüğünü canı pahasına koruyan dosta güven düşmana korku veren güvenlik güçleri kardeşlerimizin omuz omuza kahramanca mücadele verdiğini biliyoruz. Allah onlara güç, kuvvet ve sabırlar versin.Onlar sayesinde bu güvenli ortamda sizlerle birlikte bu iftar sofralarında buluşuyoruz;Allah onlardan razı olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabırlar diliyorum’’,dedi 

Mahalle Muhtarı Eren Çağlayan, bizleri böyle bir iftar sofrasında buluşturan ,dertlerimizi ve sorunlarımızı dinleyen başta Belediye Başkanımız Hadi Uyar’a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.