KATEGORİLER

Kışlakonak Mahallesi İftar Programı

12-06-2017

Alaçam Belediyesi’nin düzenlediği "Mahallede İftar Var" programı Kışlakonak mahallesinde yapıldı.
İftar programına Belediye Başkanımız Hadi Uyar,İlçe Garnizon Komutanı Üsteğmen Murat Şenyurt, Cumhuriyet Savcıları Aziz Kocaağa, Emre Doğan,İlçe Karakol Komutanı Ferhat Şimşek,İlçe Müftüsü Mehmet Süsün,Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Dursun Uz,Belediye Meclis Üyesi Hasan Sağlık,Kışlakonak Mahalle Muhtarı İlyas Kanbur,AK Parti İlçe Teşkilatı Üyeleri ve Mahalle sakinleri katıldı.


Kışlakonak Mahallesi iftar programında bir konuşma yapan Başkan Uyar gelenekselleşen iftar programlarına katılan  mahalle sakinlerine teşekkür ederek: “Ramazan ayı kardeşlik, birlik, beraberlik ve paylaşma ayıdır. Yıllardır aynı sofra etrafında bir araya gelen mahalle sakinleri paylaşmanın ve kardeşliğin en güzel örneğini sergiliyor” dedi. " Oruç ve ibadet ayı olan Ramazan ayının bir diğer manası da kardeşlik, birlik ve beraberlik ayıdır. İşte bizler bu masalarda kardeşlik bağlarını daha da güçlendiriyoruz. Allah inşallah bu güzel ayı en güzel şekilde değerlendirmeyi nasip eder. En güzel şekliyle sağlıklı sıhhatli bir şekilde  mutlu ve mesut sevdiklerimizle Ramazan ayımızı geçirmemizi nasip eder” dedi.


İlçe Garnizon Komutanı Üsteğmen Murat Şenyurt,’’ Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ın sizlere, ailelerinize, sevdiklerinize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu olduk, gurur ve onur duyduk. Hepinize teşekkür ediyorum, hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi. şeklinde konuştu.


İlçe Müftüsü Mehmet Süsün “Tüm katılımcıların Ramazanını kutluyorum. Ramazan ayımızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ederim. Allah ibadetlerimizi kabul etsin inşallah” dedi.


Kışlakonak Mahalle Muhtarı İlyas Kanbur ‘’İftar programından dolayı mahalle sakinleri  ve kendi adıma Belediye Başkanımız Sayın Hadi Uyar’a teşekkürlerimi sunuyorum’’,dedi.