KATEGORİLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HADİ UYAR’DAN KADİR GECESİ KUTLAMA MESAJI

21-06-2017

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Uyar mesajında, “Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması ve manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkan sunmaktadır" dedi

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında 11 ayın sultanı ramazan ayı içerisinde yer alan, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’nin bütün İslam alemine mutluluk ve huzur getirmesini diledi. Başkan Hadi Uyar, “Ramazan ayının sonlarına doğru yaklaştığımız bu günlerde, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne bir kez daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah'ın kelamı olan kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim, ramazanın kalbi olan bu gecede inmeye başladı. Bütün duaların kabul olacağı böyle mübarek bir günde, ülkemiz, milletimiz ve şehrimiz için de en hayırlısı neyse onu niyaz ediyoruz. Hiç şüphesiz, bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması ve manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkan sunmaktadır" dedi.

Bütün Müslüman aleminin, rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu gecede birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu ile hareket edeceğine dikkati çeken Başkan Uyar, "Bu kutsal gecede tüm dünyada barış ve kardeşliğin hakim olması ve zulüm altında bulunan kardeşlerimizin huzur ve refahı için dua edelim" dedi. Kadir Gecesi'nin getirdiği esenlik ve selametin, yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını temenni eden Başkan Hadi Uyar, "Bu vesile ile tüm İslam aleminin ve hemşerilerimin mübarek Kadir Gecelerini tebrik ediyor ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.