KATEGORİLER

Başkan Uyar Belediye Personeli İle Toplantı Yaptı.

17-07-2017

Belediye Başkanımız Hadi Uyar, personeli ile yaptığı toplantıda, vatandaşlara güler yüz gösterilmesi gerektiğini söyleyerek memnuniyetin ön planda tutulması konusunda uyarıda bulundu.

Meclis Salonunda Belediye çalışanlarıyla toplantı yapan Başkan Uyar, herkesin işine sahip çıkmasını ve vatandaşlara en seri ve en kaliteli hizmetin sunulmasını istedi. Şoför ve operatörlerle hizmet araçlarından ve iş makinelerinden kaliteli ve verimli hizmet alınması amacıyla fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Uyar, “Bizler bugünlere sizlerin alın teriyle çalışarak geldik. Artık bundan sonra hizmetlerimizi, eserlerimizi, performansımızı yükselterek, enerjimizi artırarak, işgücünü artırarak sizlerle beraber vatandaşlarımıza daha iyi hizmetine sunacağız, sunmakta zorundayız” şeklinde konuştu. Herkesin işine aşına saygı duymasını isteyen Başkan Uyar, “Biz çalıştığımız kurumda çoluk çocuğumuzun rızkını belediye sayesinde kazanıyoruz ve dolayısıyla bu işe, bu kuruma sahip çıkmamız lazım, benimsememiz lazım. Netice itibariyle biz sizlerle varız, yüreğimiz ve gönlümüz sizlerle beraber. Santralde çalışan arkadaşımız telefona saygı duyacak, temizlikte çalışan arkadaşımız süpürgesine saygı duyacak, şoför arkadaşımız direksiyona saygı duyacak. Çünkü ekmeğimizi bunlarla kazanıyoruz. Belediyecilik zevkli ve heyecanlı bir meslek çünkü her zaman vatandaşla iç içesiniz. Sonuçta bir eser kazandırıyorsunuz, hizmet yapıyorsunuz. Bu yüzden sizlerin heyecanlı ve çalışarak daha mutlu olmanızı istiyorum ve sizlerin de böyle olacağınıza yürekten inanıyorum. Alaçam Belediyesi çalışanları olarak hepimiz aynıyız, kimse kimseden farklı değildir. Bizim kavgamız iş kavgasıdır. Bu saatten itibaren Alaçam Belediyesi çalışanları olarak vatandaşlarımıza güler yüz göstereceğiz ve vatandaş memnuniyetini ön planda tutacağız. Cenab-ı Allah hepimize sağlıklı ve sıhhatli, mutlu ve huzurlu nice güzel günler göstersin, ağzımızın tadını bozdurmasın, şehrimizdeki huzuru bozdurmasın. Evlatlarımıza yaşanabilir bir şehir bırakmayı hepimize nasip etsin.”