KATEGORİLER

Bocce Dart Federasyonu As Başkanından Başkan Uyar’a Teşekkür Ziyareti.

21-07-2017

Bocce Dart Federasyonu As Başkanından  Başkan Uyar’a  Teşekkür Ziyareti.

Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu As Başkanı Mutlu Türkmen Bocce Bowling Dart Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Ramazan Çoban, Bocce Antrenörleri ve hakemleri Gökhan Bozdemir ve Yasin Kılıç Belediye Başkanımız Hadi Uyar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan AS Başkan Mutlu Türkmen öncelikle Başkan Uyar ’a Bocce’ye verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederek plaket taktim etti. Bugün ki ziyaretimizi bir diğer amacı ise Alaçam’a Bocce ile ilgili güzel bir tesis kurabilmek. Bunun için gerekli başvuruları ve girişimlerimizi yapacağız. Sizlerin de bu yolda bizim yanımızda olmanız ve bize destek olmanız bizim için son derece faydalı olacaktır. İnşallah Alaçam’a çok güzel ve donanımlı bir Bocce tesisi kazandırırız” dedi.

Başkan Uyar ise bu çerçevede sizlerin dile getirdiği Bocce projesi için elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Bakanlık nezdinde girişimlerde de yanınızda olur gerekirse ön ayak oluruz. Yeter ki Alaçam spor tesisleri konusunda bir şey kazansın” diye konuştu. Başkan Uyar ziyaret duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına çeşitli hediyeler taktim etti.