KATEGORİLER

İlçe Kaymakamı Çağlar ve Başkan Uyar Kızlan Mahallesi Hayvasal ve Yöresel Ürünler Pazarında Yerinde İncelemelerde Bulundular.

18-08-2017

Alaçam Belediyesi tarafından yapılan ve Kurban Bayramı öncesinde kullanıma açılacak olan Kızlan ve Çevre Mahalleleri Hayvansal ve Yöresel Ürünler pazarının yerinin yapım çalışmaları hızla devam ediyor.
İlçe Kaymakamımız Oğuz Alp Çağlar ve Belediye Başkanımız Hadi Uyar 22 Ağustos 2017 Salı günü Saat 09:00'da açılışı yapılacak olan Kızlan ve Çevre Mahalleleri Hayvansal ve Yöresel Ürünler Pazarında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Başkan Uyar ,’’ Tarım ve hayvan üreticiliği yönü ağır basan ilçemizde önemli bir ihtiyaca cevap verecek olan Kızlan ve Çevre Mahalleleri Hayvansal ve Yöresel Ürünler Pazarı gerek çiftçilerimize, üreticilerimize, gerek bu işle uğraşan esnaflarımıza, gerekse vatandaşlarımıza büyük kolaylıklar sağlayacaktır" diye konuştu.
Kaymakam Çağlar ;‘’Yeni hayvansal ve yöresel ürünler pazarımızın Alaçam ve bölgemiz için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.