KATEGORİLER

Başkan Uyar’dan Şehit Ailelerine ve Kabirlerine Ziyaret

03-09-2017

Belediye Başkanımız Hadi Uyar ve  Belediye Meclis Üyeleri Hasan Çelik ile birlikte ilçe mezarlıklarda ve mahalle mezarlıklarında bulunan şehitlerimizin kabirleri ve ailelerine Kurban Bayramı dolayısı ile ziyaretlerde bulundu.

Kabir ziyaretlerine Yenice Mahalle Mezarlığında başlayan Belediye Başkanı Başkanımız Hadi Uyar ve Belediye Meclis Üyesi Hasan Çelik burada Şehit Şavaş Topal’ın kabri ziyaret edilerek, şehidin kabri başından dualar ettiler. Şehit Savaş Topalın Yenice Mahallesindeki ailesi ve yakınları ziyaret edilerek bayramları kutlandı.
Yeniköy Mahallesinde ikamet eden 15 Temmuz Şehidi Sevgi Yeşilyurt’un ailesi ziyaret edilerek bayramları kutlandı.
Doyran Mahalle Mezarlığında bulunan15 Temmuz Şehidi Muhammed Ali Aksu kabri ziyaret edilerek, dualar edildi.Şehidin Doyran mahallesinde ikamet eden ailesi ziyaret edilerek bayramları kutlandı.
Toplu Mahalle Mezarlığında Şehit Mustafa Alanın Kabri ve Göçkün Mahalle Mezarlığında Şehit Selçuk Demir'in kabri ziyaret edilerek dualar edildi.
Başkan Uyar Şehit aileleri ile yakından ilgilenerek şehitlere Allah’tan rahmet dileyip şehitlerin emaneti yakınlarının her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren şehit aileleri kendileri ile her zaman yakından ilgilenen Başkan Uyar’a teşekkür etti.