KATEGORİLER

Türkiye Ragbi Federasyonun’dan Başkan Uyar’a Ziyaret.

12-09-2017

Türkiye Federasyon Ragbi Başkanı Murat Pazan, Beyzbol As Başkanı Güngör Doğanay ve Ragbi Gelişim Koordinatörü Erkan Göral’dan oluşan federasyon heyeti Belediye Başkanımız Hadi Uyar’ı makamında ziyaret ettiler.
Belediye Başkanımız Hadi Uyar “Türkiye Ragbi Federasyonunun son seçimleri ile birlikte genç ve dinamik bir ekibin yönetime gelmesi bizleri de çok mutlu etti, desteğimiz ilk gün nasıl ise şimdi de devam etmekle birlikte bizlerde çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Federasyonumuzun desteğini her zaman hissetmek bize ayrı bir heyecan ve güç veriyor. Yanımıza kadar gelerek bizleri onurlandıran Federasyon Başkanımız Murat Pazan’a ve beraberindekilere teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaret kapsamında federasyon yetkilileri Alaçam Belediyesi ve Alaçamspor Kulübüne ragbi sporu ile ilgili malzeme yardımında bulundular.
Malzeme takdimi ardından ilgilerinden dolayı Alaçam Belediye Başkanı Sayın Hadi Uyar ‘a teşekkür eden Başkan Pazan “bizlere göstermiş olduğunuz teveccüh ziyadesiyle mutlu olmamıza vesile olmuştur, branşlarımızın yaygınlaşması ve ülkemizin en ücra noktalarına kadar ulaşabilmesi için var gücümüzle ve sizlerin desteği ile çalışıyoruz. Sadece malzeme değil teknik eğitim anlamında da yetenekli ve istekli gençlerimizi eğitip istihdama kazandırmak istiyoruz” dedi.