KATEGORİLER

İNCİRLİ MAHALLESİ ASFALT YOL YAPIM ÇALIŞMALARI

27-09-2017
Alaçam Belediyesi bu yıl 30 kilometre yolda asfalt çalışması yaparak Alaçamlı vatandaşlarımızın kullanımına açmayı hedefliyor.
Yıllardır yolu olmayan mahallelerin yollarını yaparak, Alaçamlı vatandaşların hem çektiği sıkıntıları hem de tehlikeli yolculukların önüne geçerek konforlu ve güvenli yolculuk hizmeti sunmak için ilçe genelinde başlatılan asfalt yol seferberliği Alaçam’ın İncirli Mahallesinde devam ediyor.
Belediye Başkanımız Hadi Uyar, Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Cansız ve İncirli Mahallesi Muhtarı Cengiz Kodal, yapılan yol çalışmasını yerinde incelediler.
Başkan Uyar “Belediye ekiplerimiz ayrıca, yol bakım ve onarım hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İlçemizde belediyemiz tarafından yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, asfalt yolların bozulan kısımlarının onarılması; stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi çalışmaları yürütmekteyiz. Halkımızın yol çalışmaları konusundaki beklentilerini fazlasıyla karşılamak adına tüm ekiplerimizin seferber olduğunu bir kez daha belirterek, yenileyerek ulaşıma açtığımız yolların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
İncilir Mahalle Muhtarı Cengiz Kodal yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek mahalle sakinleri adına Belediye Başkanımız Hadi Uyar'a teşekkür etti.