KATEGORİLER

TEB Eczacılık Akademisi Ödül Töreni

05-10-2017

Türk Eczacıları Birliği tarafından 25 Eylül 2017 tarihinde düzenlenen törende, TEB Eczacılık Akademisi Bilim, Hizmet ve Teşvik Ödülleri sahiplerine takdim edildi ve törenin ardından verilen resepsiyonda, Yaşam Boyu Onur Ödülleri verildi

Dünya Eczacılık Günü dolayısıyla TEB Eczacılık Akademisi tarafından düzenlenen "Eczacılık Akademisi Bilim Hizmet ve Teşvik Ödülleri", JW Marriot Otel'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Törende, Eczacılık Akademisi tarafından, eczacılık bilimine ve akademiye vermiş oldukları katkı ve hizmetlerden dolayı, Prof.Dr. Kadriye Arzum Erdem Gürsan’a, Belediye Başkanımız Hadi Uyar tarafından Akademi Onur Ödülü takdim edildi.

TEB Eczacılık Akademisi tarafından düzenlenen 2017 Bilim, Hizmet ve Teşvik Ödül Töreni'nde Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Kimya Bölümü'nden Prof. Dr. Güniz Küçükgüzel ve Bilkent Üniversitesi Kimya Bölümü'nden Prof. Dr. Engin Umut Akkaya, Bilim Ödülü kategorisinde ödül aldı.

Hacettepe Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi Hizmet Ödülü'ne layık görülürken Teşvik Ödülleri dalında da Araştırma Görevilisi Dr. Fatma Şener Sezol, Yrd. Doç. Dr. Seda Nur Topkaya ve Prof. Dr. Yusuf Baran'a ödül verildi.