KATEGORİLER

MİLLİ SPORCUMUZDAN BAŞKAN UYAR’A ZİYARET

05-10-2017

29 Eylül- 1 Ekim 2017 tarihlerinde Bulgaristan Sofya'da yapılan Balkan Bocce Petank Şampiyonasına Türkiye’yi temsilen giden sporcularımızdan Balkan Şampiyonası dereceleri geldi.

Çiftler Genç Kadınlar Kategorisinde Balkan Şampiyonu ,Üçlü Genç kadınlar kategorisinde Balkan Şampiyonu ve Tekli genç kadınlar kategorisinde balkan ikincisi olmuştur.

Milli Takım Antrenörü  Gökhan Bozdemir ve Milli Sporcumuz Aylin Emir Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz  Cansu Keskin Karaaslan ve Bocce Bowling Dart Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Ramazan Çoban Belediye Başkanımız Hadi Uyar’ı ziyaret ettiler.

Alaçam Belediye Meclis Toplantı salonunda gerçekleşen ziyarete, aylık meclis toplantısı  sebebiyle belediyede bulunan  belediye meclis üyeleri Milli Sporcumuz Aylin Emir ve Milli Takım Antrenörü  Gökhan Bozdemir   tek tek teşekkür ederek başarılarının devamını dilediler.

 Belediye Başkanı Hadi Uyar , “Balkan Bocce  Petank Şampiyonasına Türkiye’yi temsilen giden sporcularımızdan Balkan Şampiyonası Üçlü Genç kadınlar kategorisinde Balkan Şampiyonu ve Tekli genç kadınlar kategorisinde balkan ikincisi olmuştur. Sporcumuz Aylin Emir aynı zamanda ilimizin ve ilçemizin tüm dünyada tanınmasını sağladı. Bizlere elde ettiği Balkan Şampiyonluğu ile büyük bir mutluluk yaşatan sporcumuzu başarılarından dolayı tebrik ediyor, antrenörünü ve sporcumuzun ailesini kutluyorum.

Milli Takım Antrenörü  Gökhan Bozdemir, Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Cansu Keskin Karaaslan ve Bocce Bowling Dart Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Ramazan Çoban, Belediye Başkanı Hadi Uyar ‘a vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti.