KATEGORİLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HADİ UYAR’DAN PAZAR YERİ ESNAFINA ZİYARET

11-10-2017

Belediye Başkanımız Hadi Uyar, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Her hafta Çarşamba günleri halk günleri ile vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Uyar, halk toplantısının ardından Çarşamba pazarı esnafını ziyaret etti.

Alaçam Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen halk günlerinin yanı sıra esnaf ziyaretleriyle de esnafın sorunlarını dinleyen Belediye Başkanımız Hadi Uyar , Çarşamba pazarı esnafını ziyaret etti.

Esnafı ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Uyar alışveriş yapan halkla da sohbet etti.

Her fırsatta işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Uyar , hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinliyor. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Hadi Uyar; “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

Pazarcı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Uyar, pazar esnafımızın sorunlarını çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkanı Hadi Uyar’a ,Uluçay Sedde projesi , pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getirdiler.Esnaflar,Başkan Uyar’a kendilerini ziyaret etmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.