KATEGORİLER

Başkan Uyar’dan ”Gençlerin İyilik Ağacı Projesi” Destek

11-10-2017

Belediye Başkanımız Hadi Uyar, Gençlik ve Spor Bakanlığının'' GENÇLERİN İYİLİK AĞACI'' projesi kapsamında,Alaçam Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından  organize edilen ''Genç gönüllüler güçlü elleri sloganı ile başlattıkları etkinliğe katıldı.

Genç gönüllüler Alaçam Semt Pazarında kendi yetiştirdikleri ürünleri,satmaya çalışan  vatandaşlarımıza satışlarında yardımcı oldu ve yükü ağır yaşlılarımızın pazar çantalarını taşıdılar. Toplumsal olarak yardımlaşma bilincinin oluşturulması için broşürler dağıttılar.

Alaçam Gençlik Hizmetleri Müdürü Cansu Karaaslan;'', Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 81 ilde başlattığı "Gençlik Kampları ve Gençlerin İyilik Ağacı Projesi" kapsamında, toplumsal sorumluluk bilincinin yaygınlaştırılması ve geliştirilmesinin hedeflendiği belirterek, düzenlediğimiz etkinliklerde ve projelerde bizleri yalnız bırakmayan, Belediye Başkanımız  Sayın Hadi Uyar'a destek ve katkılarından dolayı  çok teşekkür ederim dedi.

Başkan Uyar;'' Gençlerimizin topluma yararlı bireyler olması, paylaşma duygusunun artırılması, yardımsever, iletişim, özgüven, topluma karşı sorumluluk bilincinin pekiştirilmesi için  yapılan etkinlik ve projelerde gençlerin her zaman yanlarında olduklarını belirti.