KATEGORİLER

Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdüründen Başkan Uyar’a Plaket

26-10-2017

Belediye Başkanımız Hadi Uyar’a Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan tarafından plaket takdim edildi.
Alaçam Gençlik Hizmetliler ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve Bocce Bowling ve Dart Federasyonu İl Temsilcisi Ramazan Çoban Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar’ı makamında ziyaret ederek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi taktim ettiler.
Karaaslan,'' Bizlerin her zaman yanında olan, etkinliklerimizde katkı ve katılımlarını esirgemeyen Alaçam Belediye Başkanımız Hadi Uyar Bey’e teşekkür ediyorum''. dedi
Başkan Uyar,’’ Alaçam Belediyesi olarak eğitim ve spor alanlarında gençlerimize destek olmaya ve imkanlarımız çerçevesinde katkı sağlamaya özen gösteriyoruz. Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlere katılmak, gençlerimizin arasında olmak bizleri çok mutlu ediyor. Gençlerimizi sağlık nesiler olarak yetiştirmemiz ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmamız boynumuzun borcudur. Sizlerin bu başarılı çalışmaları sayesinde gençlerimizi mutlu ve başarılı olduklarını görmek bizleri çok memnun ediyor. Gençlerimize verdiğiniz hizmetlerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum,'’ dedi.