KATEGORİLER

Yeni Açılan İmar Yollarına Asfalt Serim Çalışmaları

27-10-2017

Alaçam Belediyesi eğitime destek kampanyası çerçevesinde ilçe genelindeki okullarda alt yapı, asfalt ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.
Alaçam ilçe sınırları içerisinde bulunan okullardaki eğitim kalitesinin üst seviyelere çıkarılması için İlçe Kaymakamlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak yapılan çalışmalar neticesinde, belediye olarak üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmenin gururunu yaşadıklarını söyleyen Başkan Uyar ;''Okullarımızdan gelen istek ve talepleri değerlendirilerek gerekli olan  çalışmaları ivedi şekilde yapıyoruz. Cumhuriyet İlköğretim Okulunun yanında bulunan, Gençlik Sokağı Karanfil Sokağa bağlayan yeni alternatif yol güzergahını bir süre önce  araç ve yaya trafiğine   kazandırmıştık . 
 Cumhuriyet İlkokuluna taşıma sistemle gelen öğrenci servisleri de artık bu yolları kullanıyor, araç trafiği için rahat, öğrenciler için daha güvenli olan bu yollara asfaltlama çalışmalarını gerçekleştirdik.  Yapılan her yeni hizmetin ilçe halkımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.