KATEGORİLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ HADİ UYAR’DAN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

30-12-2017

Belediye Başkanımız Hadi Uyar yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Uyar , yeni yılın ülke ve millet için hayırlara vesile olmasını dileyerek, yeni yılda birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni etti.

2018 Yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk ve  getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyor, sizlere saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum. Kuşkusuz yeni bir yıl, beklentiler ve hedefler yönünden, bireyler, toplumlar ve ülkeler için farklı anlamlar yüklüdür. Daha aydınlık yarınlara ulaşmak için, Millet olarak elbirliği ile çalışmamız, kendimize inanmamız, sahip olduğumuz olanaklar ve öz kaynaklarımızı en verimli biçimde kullanmamız yeterli olacaktır.

Yaşanabilir bir Alaçam adına verdiğimiz mücadelenin bir dönemini daha geride bırakıyoruz ve bizi hedeflerimize bir adım daha yaklaştıracağına inandığımız yeni bir yıla girmenin heyecan ve sevinci içerisindeyiz. Yeni yılda yeni atılımlar, yeni projeler, yeni umutlar ve yeni adımlarla yola devam edeceğiz. Yepyeni bir yeni bir yıla girmenin coşkusuyla geride bıraktığımız 2017 yılı içerisinde İlçemiz yaşam seviyesini yükseltmek amacıyla, hizmetlerimizde katılımcı ve şeffaf bir anlayış sergiledik.

Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar vatandaşlarımızın sorunlarını birinci ağızdan dinleyerek ortak çözüm yolları konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. Bu sayede İlçemize yakışır önemli hizmetler gerçekleştirdik.

Verimli bir yılı geride bırakırken, yeni projelerle, hizmetlerle ve yoğun bir çalışmayla tüm mahallelerimizin analizlerini tamamlayarak 2018 yılına hazırız.

Göreve geldiğimiz günden bu yana Alaçamın kalkınması, tanıtılması, ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için önemli projeleri hayata geçirmek için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.

Alaçam için başlattığımız birbirinden değerli projelerimizi, 2018 yılında hayata geçirerek halkımızın hizmetine sunacağız. Bu noktada yeni yılı bambaşka bir heyecan ve ümitle karşılıyoruz. Alaçam için büyük projelerin bir bir hayata geçeceği 2018 yılının şehrimize ve hemşehrilerimize sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle huzur ve barışın hüküm süreceği, ilim, irfan, sağlık ve esenlik dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle yeni yılınızı kutluyorum” dedi.