KATEGORİLER

Başkan Uyar’dan Belediye Personeline Teşekkür.

02-01-2018

2018 YILI MUTLU VE HUZURLU BİR YIL OLSUN
Alaçam Belediyesi Ailesi, 2018 yılının ilk mesai gününe  hep birlikte ‘Merhaba’ dedi
 Belediye Başkanımız Hadi Uyar, Belediye Başkan Yardımcısı, birim müdürleri ve personel ile Belediye toplantı salonunda bir araya  geldi. 
Başkan Uyar, 2017 yılının değerlendirmesini yaparak belediyenin çalışmalarında, hizmetlerinde ve projelerinde emeği geçen belediye personeline teşekkür etti.
Başkan Uyar konuşmasında 2018 yılının barış, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni ederek, “Her yeni yıl yeni heyecanlar, yeni umutlar demektir. Geride bıraktığımız 2017 yılı her ne kadar ülkemiz, bölgemiz ve dünyamız adına çok hatırlamak istemediğimiz olaylara sahne olsa da barış, huzur ve kardeşliğe olan inancımızdan hiçbir şey kaybetmeden heyecanımızı 2018 taşıyoruz. Bizler Alaçam Belediyesi çalışanları olarak geride bıraktığımız  2017 yılı içerisinde Alaçam’ın  kalkınması ve yeni projeler ile  ilçemizin çehresinin değişmesi adına var gücümüzle gece gündüz demeden mesai saati tanımaksızın  en iyi şekilde  çalışarak katkı sunduk. Özellikle 2017 yılı bizim açımızdan bir hamle ve yatırımların yoğun yaşandığı bir süreçti. İnşallah bu hızımız 2018 yılındada artan bir ivmeyle devam edecek” dedi.
Alaçam Belediyesi personelinin başarıya sunduğu katkıya dikkat çekerek, yıl boyunca harcadıkları emek için teşekkürlerini sunan Başkan Uyar, “Başarı bir ekip işidir. Alaçam Belediyesi’nin bir gram başarısı varsa, bu başarıda en alt kademedeki işçi kardeşimiz, en üst düzeydeki yöneticimiz, müdürlerimiz, memurlarımız, meclis üyelerimiz, başkan yardımcımız da bu işin içinde paydaştır. Herkes canla başla elinden geleni yapmak için çalışıyor. Ben katkınızdan ve başarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz projelerle belediyemizin hizmet kervanı devam edecektir. Ne söylediysek hepsini sizin katkılarınızla, sizin sayenizde, hep birlikte  dayanışma içerisinde yapacağız. 2017 yılında yaşadığımız hiçbir üzüntüyü 2018 yılında yaşamamak dileğiyle 2017 yılını uğurladık. 2018 yılı hepimiz için mutlu ve huzurlu bir yıl olsun. Hepinize mutlu ve huzurlu bir yıl diliyorum”,dedi