KATEGORİLER

TARIM ÖĞRETİMİNİN 172. YILI KUTLAMA TÖRENİ

10-01-2018

Belediye Başkanımız Hadi Uyar OMÜ Atatürk Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen 19 Mayıs ve Bafra İlçelerinde devam eden Ziraat Öğretiminin 172. Yılı Kutlama Töreni"ne katıldı. Programda Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan ,Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Belediye Başkanımız Hadi Uyar, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı,Yakekent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve askeri mülki erkan katıldı.
Başkan Uyar kutlama töreni için Samsun’a gelen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Sayın Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’ya hoşgeldiniz dileklerini ileti.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba , Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlük bahçesinde fidan dikti. Bakan Fakıbaba ve Demircan ardından 19 Mayıs ilçesine giderek burada kesme çiçek üretimi yapılan serayı gezdi, üreticiler ile sohbet etti. Bakan Fakıbaba ile Demircan daha sonra Bafra ilçesine giderek tarla üreticileri ile lahana hasadı yaptı.