KATEGORİLER

Kaymakam Çağlar ve Başkan Uyar Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

19-01-2018

İlçe Kaymakamımız Oğuz  Alp Çağlar  ve  Belediye Başkanımız Hadi Uyar, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

Etyemez Alpaslan Gül İlkokulu ve Ortaokulu, Soğukçam İlkokul ve Ortaokulu ve  Alaçam Osman Tural İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerle bir araya gelen Kaymakamımız Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanımız Hadi Uyar, Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Dursun Uz ile beraber okullarda düzenlenen karne dağıtım töreni katıldı.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakamımız Oğuz Alp Çağlar ve Belediye Başkanımız Hadi Uyar karneleri inceleyerek öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

Öğrencilere karnelerini dağıtan Kaymakam Çağlar, "İstediğiniz en iyi yere gelmek çok çalışmaktan geçiyor. 2017-2018 eğitim sezonunun ilk yarısının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Eğitim bizim önceliğimizdir. Çok ciddi bir şekilde eğitimin her kademesini ele alıyoruz. Bütün personelimize teşekkür etmek istiyorum. Huzurlu bir şekilde eğitim ve öğretim yılının ilk dönemini tamamladık ’’,dedi

Başkan Uyar, ise, "Geleceğimiz  teminatı olan çocuklarımıza karnelerini dağıttık. Tatilde çok iyi dinlenin ama kitap okumayı da ihmal etmeyin. Öğretmenleriniz ve anne babalarınız size hayatta gerekli tüm donanımları ve hayat konusunda bilgi vermeye çalışıyorlar. Şunu lütfen unutmayın ki hayatta sizi başarıya ancak çalışmak ,doğruluk, dürüstlük götürecektir .Bu ideali kendinize rehber edinirseniz göreceksiniz hem sizler hem de aileniz ve de toplumumuz huzurlu olacaktır. Hepinize iyi tatiller diliyorum''. dedi.

Düzenlenen etkinliklerde ve okul düzeyinde dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi. Belediye Başkanı Hadi Uyar tarafından okullara kırtasiye malzemesi hediye edildi.

Etkinliklerde ve okul düzeyinde dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi. Belediye Başkanı Hadi Uyar tarafından okullara kırtasiye malzemesi hediye edildi.