KATEGORİLER

Belediye Başkanımız Hadi Uyar Mahalle Muhtarları ile İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi.

21-02-2018

Belediye Başkanımız Hadi Uyar , Geyikkoşan Çok Amaçlı Düğün Salonunda Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcısı Aşkın Cansız ve Belediye Birim Amirlerinin katılımlarıyla Alaçam Mahalle Muhtarları ile İstişare toplantısında bir araya geldi.

Toplantıya Belediye Başkanımız Hadi Uyar, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Cansız, Ziraat odası Başkanı Hüseyin Bedir, Muhtarlar Derneği Başkanı Raif Vatan, muhtarlar ve belediye birim amirleri katıldı.

Başkan Uyar ” Amacımız Alaçam’ı bir adım ileriye nasıl götürebiliriz. Bu konuda ve sorunların çözümü konusunda sizlerin görüş ve önerileri bizler için önemli. Öncelikle katılımlarınız için teşekkür ediyorum. Büyükşehir yasası ile hizmet ağımız genişledi. Her yerdeki sorunu bilmemiz mümkün değil. Bu doğrultuda en önemli görev mahalle muhtarlarımıza düşüyor. Sizler istekleri ve sorunları bildiriyorsunuz bizler de çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

2014-2018 yılları arasında tamamlanan projeler, yapılan yatırımlar ,2018 yılında Alaçam’da devam eden projeler hakkında bilgilendirme yaparak havaların ısınması ile planlanan program dahilinde mahallelerde yapılacak olan çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi verdi. Alaçam’da devam eden Geyikkoşan Sahil Yolu, Geyikkoşan Güreş Alanı, Sokak Sağlıklaştırma, Gökçeboğaz Köy Konağı, Alpaslan , Karşıyaka ve Yenicamii Mahallerine yapılan park çalışmaları, yeni hastane alanı, araç parkına alınması planlanan araçlar hakkında bilgilendirme yaparak; Alaçam Belediyesinin 2018 yatırım planı kapsamında yapacağı çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi aktararak, sorunların çözümü ile ilgili istişarelerde bulundu.

Başkan Uyar“ Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da İlçemize daha iyi hizmet etmek için çok çalışmaya devam edeceğiz. Hiçbir ayrım gözetmeden bütün mahallelerimize eşit hizmet götürüyoruz, bunu yaparken de sizlerin istek ve önerilerine büyük önem veriyoruz. Hizmetlerimizin geliştirilmesi bakımından istişare toplantımızın çok faydalı olacağına inanıyorum. İlçemize yapılan tüm hizmetlerde sizlerin de katkısıyla inşallah devam edecek. ” diye konuştu

Muhtarlar Derneği Başkanı Raif Vatan ise, muhtarlara her zaman destek veren Başkan Uyar’a teşekkür ederek, “Bu toplantı çok yararlı oldu. Alaçam için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

çok yararlı oldu. Alaçam için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.