KATEGORİLER

Yenice Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı

23-02-2018

Yenice Mahallesinde yapılan Halk Günü toplantısına, İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanı Hadi Uyar, İlçe Garnizon Komutanı Üsteğmen Murat Şenyurt ,Emniyet Müdürü Kenan Bıyık ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ,Belediye Meclis Üyeleri, Yenice Mahalle Muhtarı Raif Vatan ,kurum amirleri ile ve mahalle sakinleri katıldı.

Kaymakam Çağlar; ‘’Mahalle Toplantılarının amacı doğrudan vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla her ay bir mahallemizde “Halk Toplantısı” düzenliyoruz. Sıkıntıları ve sorunlarını dinleyerek, devletimizin bize verdiği imkanlar çerçevesinde yerine getirmeye gayret gösteriyoruz ‘’,dedi

Başkan Uyar, 2018 yılında Alaçam’da devam eden projeler hakkında bilgilendirme yaparak havaların ısınması ile planlanan program dahilinde mahallelerde yapılacak olan çalışmalar hakkında  bilgi verdi. Geyikkoşan Sahil Yolu, Geyikkoşan Güreş Alanı, Sokak Sağlıklaştırma, Gökçeboğaz Köy Konağı, Alpaslan ve Karşıyaka Mahallerine yapılan park çalışmaları, yeni hastane alanı, araç parkına alınması planlanan araçlar hakkında bilgilendirme yaptı.