KATEGORİLER

Belediye Başkanımız Hadi Uyar’dan Miraç Kandilli Kutlama Mesajı

13-04-2018

Belediye Başkanımız Hadi Uyar , Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, Tüm Alaçamlı Hemşehrilerimizin ve İslam âleminin birlik , beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olması dileğinde bulundu.


Başkan Uyar mesajında; “Miraç; âlemlere rahmet ve insanlığın kurtuluşu için gönderilen Sevgili Peygamberimizin (S.A.V) gerçekleştirdiği mukaddes ve manevi yolculuktur. Dostluk ve yardımlaşmanın, feyiz ve bereketin coştuğu, sevgi ve şefkat duygularının yağmur gibi tüm insanlığın üzerine yağdığı ve yüce peygamberimizin en yüksek mertebeye ulaştığı Miracın özünde, her türlü kötülükten arınma, insanlığın faydasına değerler üretme, özveri, paylaşım, mesuliyet, ilahi emirlere teslimiyet gösterme ve yüce mertebelere ulaşma vardır. Bu mübarek gecede açılan ellerin ve yapılan duaların, memleketimizin, ülkemizin ve tüm İslam âleminin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine Milletimizin huzuruna, bereketine vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.


Bu duygu ve düşüncelerle, çok değerli Alaçamlı hemşehrilerimin ve tüm İslam Âlemi’nin mübarek Miraç Kandilini kutlar, bu mümtaz gecenin insanlığa barış, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.