KATEGORİLER

Bocce Takımından Belediye Başkanımız Hadi Uyar’a Ziyaret

16-04-2018

11-15 Nisan tarihleri arasında  1300 sporcunun katıldığı, Antalya Kemer de yapılan Bocce Türkiye Şampiyonasında Samsun iline tek Yıldız kategorisinde  Selma Kalanç Türkiye Üçüncülüğü, Altın nokta kategorisinde Semra Kocabaş Türkiye Üçüncülüğü Ayşegül Gürel Tek Gençler Türkiye 5.si olmuştur. Şampiyonada Samsun ilini temsilen eden 5 sporcu milli takım seçmelerine katılmayı hak kazanmıştır. 
Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir, Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Aygül ve sporcular Belediye Başkanımız Hadi Uyar’ı ziyaret ederek ,Bocce Sporuna ve sporcularına verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.
Başkan Uyar; ‘’Gençlerimizin spora ve özellikle farklı spor branşlara ilgisi artıyor. Branşlar çoğalınca da ilimizde ve ilçemizde farklı spor branşlarından dereceler getiriliyor. Bocce ile yavaş yavaş tanışan ve bu sürede büyük aşama kaydeden Alaçam ise çocuklarımızın bu büyük ilgisinin okullarımızda kurulan takımlardan kaynaklandığına inanıyorum. 1300 sporcu arasından ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil eden sporcularımıza, teşvik eden tüm öğretmenlerimize ve antrenörlerimize teşekkür ederim” dedi.