KATEGORİLER

Belediye Başkanımız Hadi Uyar’dan Başkan Şahin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

15-05-2018

Belediye Başkanımız hadi Uyar , AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Dursun Uz ve Sebahattin Tural ,Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Yusuf Ziya Yılmaz'ın milletvekili aday adaylığı için başkanlık görevinden istifa etmesinin ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirilen Zihni Şahin'e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin teveccühleri doğrultusunda Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine geldim. Milletimize hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda Rabbim bizleri utandırmasın. Daha önce Bafra'da sürdürdüğümüz hizmet kervanını şimdi kentimizin tamamı için gerçekleştireceğiz. Birlik ve beraberlik içinde en güzel hizmetlere Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz'ın kaldır yerden devam edeceğiz" dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şahin, Belediye Başkanımız Hadi Uyar’a AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Dursun Uz ve Sebahattin Tural , çalışmalarında başarılar diledi.