KATEGORİLER

Başkan Uyar Karne Dağıtım Törenlerine Katıldı

08-06-2018

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yıl sonu karnelerini dağıtarak, öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

 Başkan Uyar, Cumhuriyet İlkokulu ve Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesinde gerçekleşen  karne dağıtım törenine katıldı.

Belediye  Başkan Uyar ,Uzun ve yorucu bir eğitim öğretim yılının sonunda karnelerinizi aldınız. Bundan sonra ki zamanda iyice dinlenin ve yeni döneme iyi hazırlık yapın. Toplum olarak, hepimiz sorumluyuz sizlerden,geleceğin yöneticileri, öğretmenleri, doktorları,  memurlar, bilim adamları, hepsi siz gençlerin içinden çıkacak. İşlerininiz layıkıyla yapmanıza ihtiyacımız var. karnelerini alan tüm öğrencileri tebrik ederken, yaz tatilinde öğrencilerin bol bol kitap okumalarını tavsiye etti. 

Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi okul birincisi İbrahim Taban Belediye Başkanımız Hadi Uyar tarafından plaket taktim edildi.

Törenlere Ayrıca Belediye Başkanımız Hadi Uyar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Şadiye-Muzzafer Turhan'ın torunları Seda ,Selman ve Cansın Turhan, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.