KATEGORİLER

Geleneksel Halk Günü Toplantısı Yapıldı.

20-06-2018

Belediye Başkanımız Hadi Uyar her Çarşamba günü halk toplantılarında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Alaçamlıların yoğun katılım gösterdiği toplantılarda vatandaşların istek, öneri ve sorunlarını dinliyor.

 Halk Günü buluşmalarının, kendisi için çok önemli olduğunu belirten Başkan Hadi Uyar, “ İlçemizde her konuda vatandaşlarımızla iletişim halindeyiz. Vatandaşlarımızın sorunlarını doğrudan dinleyip, istek öneri ve taleplerini alarak sohbet etme imkanı buluyoruz.

Şeffaf belediyecilik anlayışının bir gereği olarak belediyenin kapılarının vatandaşlara her zaman açık olduğunu belirten Başkan Uyar, “Halkımızla iç içe olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Biz Alaçam’ın bugünü ve yarınları için buradayız” dedi.

Halk Günü'ne gösterilen ilginin kendisini mutlu ettiğini dile getiren Belediye Başkanımız Hadi Uyar " Bizim için her gün halk günü her zaman halkımız ile iç içeyiz ama bugün daha özel. İnsanlarımız buraya geldiğinde randevu almadan mutlaka benimle görüşüyorlar ve sorunlarını taleplerini iletiyorlar. Vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Bugüne kadar biz bu anlayışla hizmet ettik, etmeye de devam edeceğiz" diye konuştu.