KATEGORİLER

İstanbul Alaçamlılar Derneğinde Başkan Uyar’a Ziyaret

04-07-2018

İstanbul Alaçamlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Elibol, güreş Ağası Hasan Bolat Belediye Başkanımız Hadi Uyar’ı makamında ziyaret ederek bu yıl  22 Temmuz 2018  Pazar günü İstanbul, Arnavutköy , Bolluca Sinekli Mevkiinde 26.cısı düzenlenecek olan keşkek ve yağlı güreşlerine davet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Belediye Başkanı Hadi Uyar, İstanbul Alaçamlılar Sosyal Yardımlaşma  ve Dayanışma Derneği tarafından 26. düzenlenecek olan Keşkek  Şöleni ve Yağlı Güreşlerine mutlaka katılmaya çalışacaklarını belirti. Böyle etkinlikler sayesinde İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimiz ile görüşüp hasbıhal ediyoruz. İlçemizde yapılan hizmetler ve değişim hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizlere bu etkinliğin her yıl yapılmasını sağlayan İstanbul Alaçamlılar Derneği  yönetimine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Alaçamlılar Dernek Başkanı Mustafa Elibol ve Güreş Ağası Aslan Bolat  Belediye Başkanımız Hadi Uyar’a teşekkür ederek, davetiyesini takdim etti.