KATEGORİLER

KADIN MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ PROJESİ EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ.

31-07-2018

30-31 Temmuz 10:00-15:00 saatleri arasında Geyikkoşan Çok Amaçlı Salonunda Japonya Büyükelçiliği tarafından desteklenen Alaçam Kadın Mesleki Eğitim Merkezi projesi eğitim ve seminer faaliyetleri gerçekleştirildi. Kurslara katılacak olan bayan kursiyerlere 4 farklı seminerde Alaçam Kadın Mesleki Merkezin (AKMEM) de yürütülmesi planlanan kurslar ve hizmetler hakkında bilgilendirme yapıldı.

30 Temmuz 2018 pazartesi günü de yapılan seminerler de OKA uzmanları, 31 Temmuzda salı yapılan seminerlere de Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin KOSGEB uzmanları ve Bafra İŞKUR Müdürlüğü destek sağlanarak bilgilendirme yapıldı.

Seminer faaliyetlerinin açılış konuşmasında Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar Japonya Büyükelçiliğinin katkılarıyla Anneler Parkının yanında yapılan Alaçam Kadın Mesleki Eğitim Merkezinin kadınlara ve Alaçama hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Proje koordinatörü Şule Türlek'e Proje ekibine ve Projede görev alan tüm belediye personeli ne seminere katılım sağlayan tüm bayanlara teşekkür etti. Seminer sertifikalarını alan bayanlar memnuniyetlerini ve desteklerin sürekli olmasını istediklerini belirtti.