KATEGORİLER

İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar’dan Veda Ziyareti

14-09-2018

Uşak’ın Banaz ilçesine tayini çıkan İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanımız  Hadi Uyar’a veda ziyaretinde bulundu.
25.10.2013  yılı Ağustos ayında atandığı Alaçam’da 5 yılda önemli çalışmalara imza atan ve bu süreç içerisinde duruşu ve sergilediği yaklaşımla ilçe halkının  takdirini toplayan  İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, son mülki idare amirleri kararnamesiyle Uşak’ın Banaz ilçesine Kaymakam olarak atandı. Kısa bir süre içerisinde Alaçam’daki  görevini noktalayacak olan Çağlar, veda ziyaretlerine başladı.

ALAÇAM BENİM 2.MEMLEKETİM 

 Belediye Ziyareti sırasında bir açıklama yapan Kaymakam Oğuz Alp Çağlar, "25 Ağustos 2013 tarihinde Alaçam ilçesinde Kaymakam olarak göreve başladım. Görev süremiz boyunca tüm kurumlarımızla uyum içerisinde çalışarak  Alaçam’a güzel hizmetler yaptığımıza inanıyorum. Bir yandan Alaçam’a görev yapmanın mutluluğunu yaşarken, diğer yandan da yeni görev yerim olan Uşak  Banaz’a tayin olmanın heyecanını yaşıyorum. Alaçam’ın her zaman bende farklı bir yeri olacak Alaçam Benim 2. Memleketim gibi dedi ve Alaçam’da görev yaptığım süreç içerisinde, karşılıklı işbirliği ve güven çerçevesinde birlikte çalıştığımız Belediye Başkanımız Sayın  Hadi Uyar`a teşekkür ediyor, bundan sonraki süreç de ise başarılar diliyorum”, dedi 

Belediye Başkanımız Hadi Uyar , ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Uyar, “ İlçe Kaymakamımız Sayın Oğuz Alp Çağlar’a yeni görev yerinde başarılar diliyorum. Önemli işlere imza atmasını önemli görevlere gelmesini temenni ediyorum.  Alaçam halkı ve bizler sizi hiçbir zaman unutmayacağız. Alaçam’da  göreve geldiğinden bu yana görevini layıkıyla yerine getiren Kaymakamımıza, ilçemize vermiş olduğu hizmetleri için teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyor, yeni görev yerinizin  hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 Kaymakam Çağlar Belediye Meclis Toplantı salonunda  meclis üyeleri ve belediye personeli ile vedalaştı.