KATEGORİLER

KAYMAKAM VE BAŞKANLARDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ HADİ UYAR’A ZİYARET

04-10-2018

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Çorum Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş ve Osmancık AK Parti İlçe Başkanı Hakkı Güngör  Belediye Başkanımız Hadi Uyar’a makamında ziyarette bulundular.

Alaçam’a yeni atanan ve geçtiğimiz ay göreve başlayan Kaymakam Fikret Zaman , kendisine yapılan hoş geldin ziyaretlerinin ardından, ilçedeki kurum ve kuruluşlara iade-i ziyarette bulunuyor. Ziyaretlerinde ilk olarak Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar’ı Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş ve Osmancık AK Parti İlçe Başkanı Hakkı Güngör  ile birlikte ziyaret etti.

Kaymakam Fikret Zaman “Biz bu güzel ilçeyi daha ileriye götürmek ve vatandaşlarımızın huzur ve refahı için başta Belediyemiz olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile el ele çalışacağız. Göreve başladığım gün ilçede beraber çalışacağımız arkadaşlarımız çok güzel bir karşılama ile hoş geldin dediler. Daha sonrasında başta Belediye Başkanımız olmak üzere, belediye çalışanlarının makamıma yaptıkları hoş geldin ziyaretlerinden büyük bir memnuniyet duydum ,bu hoş davranışları için kendilerine teşekkür ediyorum.

Başkan Uyar  “Sayın Kaymakamımıza ve Sayın Başkanlarımıza bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Ziyarete Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sebahattin Tural ‘da eşlik etti.