KATEGORİLER

Samsun Valiliği’nden Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu

29-10-2018

Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak ve Eşi Emine Kaymak Hanımefendi, 29.10.2018 Pazartesi günü saat 18.30’da, Cumhuriyet Bayramı'nın 95.Yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı salonunda resepsiyon verdi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 95. yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Samsun Valisi Sayın Osman Kaymak ve eşi Emine Kaymak Hanımefendi, protokol üyeleri, askeri, idari ve mülki erkan ile çok sayıda davetlinin katıldığı bir resepsiyon verdi.

Misafirleri salon girişinde karşılayan Samsun Valisi Osman Kaymak ve Eşi, daha sonra masaları tek tek dolaşarak konuklarıyla sohbet edip, bayramlarını kutladı. Katılımın çok yoğun olduğu resepsiyon programında Kültür Bakanlığı Samsun Devlet Klasik Türk Müziği Korosu ses ve saz sanatçıları tarafından da müzik dinletisi sunuldu.

Resepsiyona ayrıca; Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve Eşi, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün ve Eşi, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Eşi, Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver ve Eşi, Ondokuzmayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami Gürbüz, Vali Yardımcıları Hasan Öztürk, Sezgin Üçüncü, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve Eşi, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ünsal Ağaoğlu ve Eşi,Belediye Başkanımız Hadi Uyar ve Eşi,Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kırma ve Eşi, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve Eşi ilçe kaymakamları, İlçe belediye başkanları, öğretim üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, şehit yakınları ve gaziler, sporcular, resmi kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, askeri, idari ve mülki erkan katıldı.