KATEGORİLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLYAS ACAR MAZBATASINI ALDI.

04-04-2019

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan mahalli idareler yerel seçimlerinde yüzde %51,58 oy oranları ile sandıktan galip çıkan Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Sayın İlyas ACAR ve Belediye Meclis üyeleri mazbatalarını teslim almak üzere Alaçam İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına gittiler.

Alaçam İlçe Seçim kuruluna gelen Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR , AK Parti İl Başkanı Sayın Ersan AKSU, MHP İlçe Başkanı Sayın Ersin GÜL, AK Parti İlçe Başkanı Sayın Selahattin ALKAN, Yeni Dönem Büyükşehir , Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti İl ve ilçe Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakime Hanım Sayın Büşra NAYIR ' dan mazbatalarını teslim aldılar.

Mazbatalarını aldıktan sonra basın açıklaması yapan Belediye Başkanımız Sayın İlyas Acar; başta Ak Parti Genel Başkanımız ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendi ile müşterek karar noktasında Milliyetçi Hareket Partisinin Bilge Lideri Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyin ortaya koydukları bu projeye inanan ve biat eden herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Seçim çalışmalarımız boyunca bizlere destek olan tüm Alaçamlı hemşehrilerime, tüm kardeşlerime 7’den 70’ e herkese en derin şükranlarımı sunuyorum. İlçemiz adına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum,dedi. Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR'a AK Parti İl Başkanı Av. Sayın Av. Ersan AKSU tarafından çiçek taktim edildi.

Sayın Belediye Başkanımız İlyas ACAR, Yarın Saat 14:00 Alaçam Belediyesi önünde yapacak olduğu Belediye Başkanlığı Devir Teslim Törenine tüm Alaçam halkını davet etti.