KATEGORİLER

BAŞKAN ACAR SANAYİ ESNAFI İLE İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU.

22-05-2019

Belediye Başkanımız İlyas Acar Alaçam Sanayi Sitesi esnafı ile iftar yemeğinde buluştu.
İftar programına İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanımız İlyas Acar, Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Müftüsü Mehmet Süsün, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Fatih Öztürkçe, Halk Bankası Müdürü Sadettin Kuru, Mahalle Muhtarları ve sanayi esnafı katıldı.
Alaçam Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Aydoğdu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sanayi Sitesi içinde verilen yemekte hazır bulundular. Alaçam Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Aydoğdu, onbir ayın sultanı olan Ramazan ayında birlik ve beraberlik içerisinde olmanın onuru ve gururunu yaşadıklarını belirterek, “İş yoğunluğundan dolayı esnaf arkadaşlar ve protokolle bir araya gelme şansını bulamıyoruz. Ramazan nedeniyle hem birlik ve beraberlik için hem de iftarımızı birlikte yapmak amacıyla böyle güzel bir iftar akşamında beraber olduk. İftarımıza katılan herkese teşekkür ederim. Esnafımızın ve Alaçam halkının Ramazan ayını kutlarım” diye konuştu.

Ramazan’ın güzelliklerinin paylaşıldıkça çoğaldığını belirten Belediye Başkanımız İlyas Acar, “Ramazan Ayı’nın en kıymetli özelliklerinden biri dostları buluşturan, birliği beraberliği güçlendiren gönül sofralarıdır. Bu sofralarda bir arada olmak, hasbihal etmek, sadece ekmeğimizi değil sevinçleri de paylaşmak bizi daha da mutlu ediyor. İnşallah daha nice Ramazanlarda aynı sofralarda ve tabi ki dualarda buluşmayı Rabbim bizlere nasip etsin. Bu vesileyle başta siz esnaflarımız olmak üzere tüm İslam Aleminin Ramazan Ayı’nı tebrik ediyorum” dedi.
Alaçam Sanayi Sitesi esnafı kendi bünyesinde hazırladıkları iftar yemeğinde bir araya gelerek bu tür organizasyonların daha da sık olmasını dile getirdiler.