KATEGORİLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLYAS ACAR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ’NİN YIL SONU SERGİSİ AÇILIŞINA KATILDI.

28-05-2019

Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen yıl sonu sergisi Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
Programa İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanımız İlyas Acar, İlçe Emniyet Müdür V. Erol Can Keskin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Devlet Hastanesi Baş Hekimi Dr. Radi Şen, Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Ertan BAŞ, Yakakent Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Kadir Çakır, AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, CHP İlçe Başkanı Fuat Canbaz, MHP İlçe Başkanı Erdirç Gül, , daire amirleri, okul müdürleri, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.
Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü hizmet binasında kursuyerlerin el emekleri ve göz nurları ile bir yıl boyunca yaptıkları eserlerin sergisi İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanımız İlyas Acar ve protokol üyeleri tarafından açılışı yapıldı.
Belediye Başkanımız İlyas Acar, serginin açılışında emeği geçen herkese teşekkür etti.
Sergilenen eserleri incelerken eğitim yılı içerisinde gösterdikleri gayret ve başarılardan dolayı öğretmen ve kursiyerlere teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi. Özellikle bayanların meslek edinmesi ve ev ekonomisine katkıda bulunmaları açısından bu kursların çok değerli olduğunu belirtti.