KATEGORİLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR YOL ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ.

05-08-2019
Alaçam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt yol yapım ve onarım hizmetleriyle ilçenin dört bir yanında çalışmalarına devam ediyor. Ekipler Karşıyaka Mahallesi Selanik Caddesi'nde 2 km’lik yolunda asfalt çalışması yaptı.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ;alt yapı çalışmaları tamamlanmış mahallelerimizde sıcak asfalt çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Fen işleri ekiplerimiz yoğun bir tempoda çalışıyor. Asfalt yol hamlemiz hava şartları elverdiği sürece devam edecek. Tek amacımız Alaçam’lı hemşehrilerimize daha iyi ve kalıcı hizmet etmek. Bizler bunun için seçildik. İnsanlarımızın günlük hayatlarını kolaylaştıracak eksiklikleri gideriyoruz. Çalışmalarımızda özveriyle emek sarf eden tüm personelimize teşekkür ediyor, yaptığımız yeniliklerin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Alaçam’ı daha modern ve yaşanabilir bir yer haline gelmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Mahalle sakinleri Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek; Alaçam’a yapacağı hizmetlerde başarılar dilediler.