KATEGORİLER

ALAÇAM BELEDİYESİ ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI

09-08-2019

Alaçam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir  ilçe genelinde bozulan yolların onarım ve çalışmalarına devam ediyor.

İlçe genelinde sürdürülen asfalt  yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, yol iyileştirme çalışmaları kapsamında, Alaçam Belediyesi  Fen İşleri Ekipleri, ilçe merkezi ve   Madenler Mahallesi , Mandır Sokak’ta altyapı çalışmalarından dolayı deforme olan güzergahlarda yol iyileştirme ve asfalt yama çalışmalarına devam ediyor.

Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR;  “Alaçam Belediyesi olarak ilçe merkezimiz ve diğer mahallelerimizde asfalt yolların üzerinde meydana gelen çukurlar trafik konforunu rahatsız ediyor, araç sürücülerine zor anlar yaşatıyordu. Bununla ilgili olarak ekiplerimizi yama çalışmalarına yönlendirdik. Bu kapsamda İlçe merkezinde ve mahalle yollarında çalışmalarımıza başladık. Hava şartları uygun olduğu müddetçe önümüzdeki günlerde diğer mahallelerimizde de yama çalışmalarımızı sürdürerek vatandaşlarımızın rahat hareket etmelerini sağlayacağız.” dedi.