KATEGORİLER

ALAÇAM’DA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

12-08-2019

ALAÇAM'DA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI 

Kurban Bayramı dolayısıyla Alaçam'da bayramlaşma programı Bayramın ikici günü saat 15:00 de Alaçam Cumhuriyet Meydanında yapıldı. 

Bayramlaşma programına, AK Parti Samsun Milletvekili  Sayın Çiğdem KARAASLAN, İlçe Kaymakamı V. Sayın Mahmut HALAL, Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, İlçe Emniyet Amiri Sayın Erol Can KESKİN, Jandarma Komutanı Sayın Samet KURUÇELİK, Milli Eğitim Müdürü Sayın Sezai TURAL, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın  Selahattin ALKAN, MHP İlçe Başkanı Sayın Erdinç GÜL, CHP İlçe Sayın Hasan VAROĞLU, Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sayın Mehmet AYDOĞDU, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın  Vedat ÖZYILMAZ ve yönetim kurulu üyeleri, Ziraat Odası Başkanı Sayın Hüseyin BEDİR ve Ziraat Odası delegeleri, daire amirleri, belediye meclis üyeleri, kamu kurum kuruluş temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR,”  "Bayramlar sevgi, saygı, dostluk, barış ve hoşgörünün hakim olduğu, birlik ve beraberliğin pekiştiği, yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı ve bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği kuvvetlendiği günlerdir. İlçe halkımızın Kurban Bayramını kutlar, sağlık huzur ve esenlik içerisinde bir bayram geçirmelerini temenni ederim" dedi.
Vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra bir süre sohbet edip çeşitli ikramlarda bulunuldu  iyi bayramlar temennisi ile program sona erdi.