KATEGORİLER

ALAÇAM BELEDİYESİ GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLENİ

17-08-2019
Alaçam Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen sünnet etkinliklerinde Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, sünnet olacak çocukları çeşitli hediyeler vererek sevindirdi.
Pazartesi günü Alaçam Devlet Hastanesinde erkekliğe ilk adımını atacak olan 60 çocuk bugün aileleriyle birlikte belediye binasına gelerek sünnet elbiselerini giydi. Elbiselerini giyen çocuklara , Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR tarafından hediyeleri verildi. Daha sonra üstü açık otobüsle Geyikkoşan mesire alanı ve şehir turu atıldı.
Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR,” Çocukların ve ailelerinin mutlu bir gün yaşadıklarını belirterek ´ Onların mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Ben hepsine etkinliğimize katıldığı için teşekkür ederim. İnşallah başka mürüvvetlerini de gösterir. Toplu Sünnet Şöleninde emeği geçen herkese teşekkür ederim´ dedi.
Sünnet Etkinliğine Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, MHP İlçe Başkanı Sayın Erdinç GÜL, Belediye Meclis Üyeleri, Alaçam Belediyesi Birim Amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.