KATEGORİLER

ŞAMPİYONA ÖNCESİ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR’A ZİYARET

22-08-2019

Alaçamspor Boocce takımı sporcuları 17-23 Kasım 2019 tarihinde Kamboçya da yapılacak Dünya Bocce Petank Şampiyonasın katılacak.
19-20 Ağustosta Ankara Kahramankazan'da yapılan Bocce Petank Dünya Şampiyonası Milli takım seçmelerine katılan Alaçamspor Bocce takımı sporcuları Semra KOCABAŞ ve Ayşegül GÜREL Gençler, Aylin EMİR ve Selma KALANÇ Büyük Bayanlar Kategorilerinde Türkiye'yi temsil etmeyi hak kazandılar.

Alaçamspor Boocce takımı sporcuları , teknik heyet ve Alaçam Gençlik Spor İlçe Müdürü Sayın Cansu Keskin KARAASLAN, 17-23 Kasım 2019 tarihinde Kamboçya da yapılacak Dünya Bocce Petank Şampiyonası öncesinde ,Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan ACAR”,Böyle büyük bir şampiyonada ülkemizi ve ilçemizi temsil ettiğinizden dolayı sizleri tebrik ediyorum.Ben inanıyorum ki Kamboçya’da büyük başarılara imza atarak bizleri gururlandıracak ve madalyalar ile ülkemize döneceksiniz,”dedi.

Beden Eğitimi Öğretmeni Milli takım antrenörü Gökhan BOZDEMİR, sporcularımla Alaçamı, Samsunu ve Türkiye'yi temsilen bir çok ulusal ve uluslararası başarılar kazandık. Türk Milli takımının yarısını Alaçamın gençlerinin oluşturmasının gururunu yaşıyoruz. Gökhan BOZDEMİR bize her zaman destek veren Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem KARAASLAN Hanımefendi ile beraber Kasım 2018 de Cumhurbaşkanımızın huzuruna çıktığımızda cumhurbaşkanımız bizden dünya şampiyonluğu istedi. Sporcularımla beraber söz verdik. Hedefimiz 17-23 Kasım 2019 tarihinde Kamboçya da yapılacak Dünya Bocce Petank Şampiyonasında birincilik kürsüsünde Milli Marşımızı çaldırmak olduğunu söyledi. Bize destek veren herkese şahsım ve öğrencilerim adına çok teşekkür ediyorum dedi.