KATEGORİLER

BAŞKAN ACAR KALUKDEMİRCİ MAHALLESİNİ ZİYARET EDEREK YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.

19-10-2019

BAŞKAN ACAR  KALUKDEMİRCİ MAHALLESİNİ ZİYARET EDEREK YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.

 

Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR,Belediye Meclis Üyeleri ve Alaçam Belediyesi Birim Müdürleri ile birlikte  Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı- Alaçam Şube Müdürlüğü ve Alaçam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ,Kalukdemirci Mahallesinde devam eden yol bakım onarım çalışmalarını yerinde inceledi

Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR”, Mahallelerimize gidip vatandaşlarımızı dinliyor, yaptığımız çalışmalar hakkında kadın,çocuk ,yaşlı demeden bilgi verip istişare yapıyoruz. Halkımıza söz verdiğimiz hizmetleri bir bir yerine getiriyoruz. Hiçbir zaman yapamayacağımız bir hizmeti söz vermiyoruz. Muhtarlarımız ile yaptığımız program dışına çıkmıyor hizmetlerimizi  daha hızlı şekilde vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. Halkımızın doğru ve dürüst hizmet  verebilmek  adına var gücümüzle çalışıyoruz,”dedi.

Kalukdemirci Mahalle Muhtarı Ali COŞGUNER  Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ve Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa DEMİR’e yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile gerektirerek mahalle sakinleri adına teşekkür etti.