KATEGORİLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR’DAN ANLAMLI HEDİYE..

25-10-2019

Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolaysıyla Alaçam Esnafına ve vatandaşlara Türk Bayrağı ve Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK posteri hediye etti.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında İlçe Esnafına ve vatandaşlara Türk bayrağı ve Mustafa Kemal ATATÜRK posteri dağıtan Belediye Başkanı İlyas ACAR, ''Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96’inci yılını Salı günü kutlayacağız. Bayramda vatandaşlarımızın işyerlerine ve evlerine asmaları için Türk Bayrağı ve Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün posteri hediye etmek istedik. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. yıldönümü dolayısıyla vatandaşlarımıza bu anlamlı hediyeleri vererek bayramlarını da şimdiden kutluyoruz.
Amacımız Cumhuriyet Bayramımızı ilçemizin her yanını al bayraklarımız ve Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün posterleri ile süsleyerek coşkulu bir şekilde kutlamak. Cumhuriyet Bayramı bizler için çok önemli bir bayram. Bugünkü varlığımızın temelidir. Bu vesileyle şimdiden vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum'' dedi