KATEGORİLER

SAMSUN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI PLATFORMU BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ.

02-12-2019
Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu İstanbul’da birlik ve beraberlik gecesi düzenledi.
İstanbul’da Şişli’de Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenlenen birlik ve beraberlik gecesisaygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.
Programın ilk konuşmasını Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu dönem başkanı ASTAŞ HOLDİNG Sayın H.Kaya AŞCI yaptı. Aşcı,’’ Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun İstanbul’da düzenlediği birlik ve beraberlik gecesine hoş geldiniz şeref verdiniz, yakından uzaktan gelerek bu güzel akşamda bizleri yalnız bırakmadığınız için, sizlere teşekkür ediyorum Bizi buraya toplayan Samsun Sevdamızdır. Bizi güzelliklerde buluşturan Samsun sevdamızdır. Bizim yüzümüzü gülümseten Samsun sevdamızdır. Yirmi Yıldır Bu sevdanın peşinden giden bir kardeşiniz olarak, bugün yine karşınızdayım. Samsunluların birçok alandaki ve sektördeki başarılarını ilgiyle ve gururla takip ediyoruz. Bu başarıların her sahada daha da ilerletilmesi için hemşerilerimizle kola kola yürümeye devam edeceğiz. Bürokratlarımızın başarısı, siyasilerimizin temsili, iş adamlarımızın güçlenmesi, hemşerilerimizin bulunduğu her noktada en iyi makamlara gelmesi için bir bütün olarak, Samsunluya yakışır şekilde dimdik duracağız. Kurtulan değil, kurtaran şehrin evlatları olarak, Atatürk’ ün şehrine yakışan vakar ile, Ay yıldızlı bayrağın altında dilimizdeki dua ile Samsunumuzun adını zirveye taşımak için tüm gücümüzle çalışacağız. Bu akşam verdiğiniz, coşku dolu desteğin bundan sonraki faaliyetlerimizde de devam etmesini Ümit ederek, hepinize saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum. İyiki varsınız, iyiki Samsunluyuz. ‘’diyerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Mustafa DEMİR, İyi Parti Samsun Milletvekili Sayın Bedri YAŞAR, Ak Parti Samsun Milletvekili Av. Sayın Orhan KIRCALI, CHP Samsun Milletvekili Sayın Kemal ZEYBEK, CHP Aydın Milletvekili Sayın Bülent TEZCAN, Gençlik ve Spor eski Bakanı, Ak Parti İstanbul Milletvekili Sayın Akif Çağatay KILIÇ, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Sayın Milletvekili Sayın Çiğdem KARAASLAN yaptıkları konuşmada Samsun için hep birlikte hareket etmek için parti farkı gözetmeksizin çalıştıklarını ve bundan sonra da çalışacaklarını söyleyerek birlik mesajları ile salonda bulunan davetlilerin takdirini topladılar. Konuşmaların ardından ise birlik ve beraberlikle anlamı olan anı fotoğrafı çekildi. Geceye ayrıca Kastamonu Valisi Sayın Yaşar KARADENİZ, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Onursal Başkanı, Danıştay Üyesi Sayın Osman TURAL, İstanbul Şişli Kaymakamı ve Eski Bafra Kaymakamı Sayın Ali Fuat TÜRKEL, İstanbul Bayrampaşa Kaymakamı Bafralı Dr. Sayın Soner ŞENEL, Belediye Başkanımız İlyas ACAR,Bir önceki dönem Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zihni ŞAHİN, Samsun İlçeleri Belediye Başkanları, İstanbul’da ve Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan Samsun Dernekler Federasyonların Genel Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İş İnsanları, Bürokratlar ile çok sayıda davetli katıldı.