KATEGORİLER

BOCCE MİLLİ TAKIMINDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR’A ZİYARET.

04-12-2019
19-23 Kasım tarihleri arasında Kamboçya'nın başkenti Phnom Penh şehrinde yapılan Dünya Gençler ve Kadınlar Bocce Şampiyonasında Milli takımdan 2 antrenör, bir idareci ve 8 sporcuyla 54 ülkenin katıldığı Dünya Petank Şampiyonasında mücadele ederek dünya 9’unculuğu Ülkemize, İlimize ve İlçemize getiren Alaçamspor Bocce takımı Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’ı makamında ziyaret etti.
 
Milli sporcularla yakından ilgilenen Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, şampiyonada Türkiye’yi en iyi şekilde temsil eden sporculara ve Milli Takım Antrenörü Sayın Gökhan BOZDEMİR'e başarılarından dolayı teşekkür etti.
Başkan ACAR,” Yetiştirdiğimiz sporcular yalnızca ilçemizi değil, bocce milli takımında ülkemizi de temsil ediyor. Alaçam Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bundan sonraki müsabakalarda sporcularımıza ve teknik heyetimize başarılar diliyorum. 2021 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde yapılacak olan Dünya Bocce Petank Şampiyonasına çok iyi hazırlanarak ülkemize madalyalar ile geleceklerine canı gönülden inanıyorum”, dedi.