KATEGORİLER

ALAÇAM BELEDİYESİ VE MEDİCANA HASTANESİ ARASINDA SAĞLIK PROTOKOLÜ İMZALANDI.

06-01-2020

Alaçam Belediyesi ile Samsun Medicana Hastanesi arasında, belediye personeli ve birinci derece yakınları için sağlık anlaşması yapıldı.
Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR , Samsun Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Sayın Cihan BAŞOĞLU ve Medicana Samsun Hastanesi Kurumsal Pazarlama Uzmanı Sayın Pirsu DÜZGÜN ile birlikte belediye personeli için kurumsal sağlık sözleşmesi imzaladı.
İmzalanan protokol gereği, belediyede görev yapan memur, işçi çalışanların bakmakla yükümlü oldukları birinci dereceden aile bireyleri, anlaşma şartlarına göre % 20 tedavi hizmetlerinden indirimli yararlanacak.
Belediye Başkanı Sayın İlyas ACAR, Personelimin ve birinci derece yakınlarının faydalanabileceği bu indirim protokolünü imzalamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu kutlu yola çıktığımız günden bu güne kadar yanımda olan personelime çok teşekkür ederim. Onların gayret ve hizmetlerini görmezlikten gelemeyiz. Samsun Medicana Hastanesi ile yaptığımız bu anlaşma personelime hayırlı uğurlu olsun dedi.
Samsun Medicana Hastanesi Pazarlama Müdürü Sayın Cihan BAŞOĞLU ve Medicana Samsun Hastanesi Kurumsal Pazarlama Uzmanı Sayın Pirsu DÜZGÜN, Samsun Medicana Hastanesi olarak yapmış olduğumuz kurumsal anlaşmaları çok önemsiyoruz. Hastanemiz adına, Alaçam Belediyesi ve Belediye Başkanı Sayın İlyas ACAR’a teşekkür ediyorum dedi.